cesty
  HOME | PROFIL | FOTOGALERIE | FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY | AKCE-FOTO | PŘEDNÁŠKOVÁ ČINNOST | PUBLIKAČNÍ ČINNOST | VÝSTAVY | CESTY | OBCHŮDEK | ODKAZY | DOWNLOAD | KALENDÁŘ AKCÍ | KONTAKT
     

co bude | co bylo

Yosemite 2007
Termín: 1.9.-2.10.2007
Účastníci: Pepe, Marťas, Bobajz, Fasol, Jerry
Cíl: hlavně si zalézt!!!!!!Zprávy z "expedice":

2.9. v půl šesté ráno zdejšího času (1.9. ve 21:30 tamějšího) konečně dorazili za "velkou louži", jak psal Pepe. Čekají v San Franciscu na George (Marťasův kamarád), který jim pomůže s báglama. No, nemají toho zrovna málo, bude mít George náklaďák??? :o)

Včera 2.9. (u nás dnes) Pepe napsal: "Prilet do Friska je jak jsem predpokladal narocny. Casovy posun, nekonecny vecirek z ceskou bandickou, proste kotel :] Super je, ze nas George hodi az do camp 4 :] Zitra tu je jakysi svatek, tak vyrazime az odpoledne, abychom minuli ty davy :[ Pocasi je tady ....krasne .... no jeste jsem nebyl venku :] ale je tady horko, uf, uf :]"
To je jasné - George musí mít náklaďák!!! Jak jinak by odvezl pět lidí s patnácti batohy???

Sledujte Alpské Phorum na stránkách Alpy!!!

8.9. Tak se šťasně potkali s mlaďochem Brunem (super klucina, který tam pracuje v pizzerce) a Pepe je u něj v kempu, kde spí mlaďoši co tu robí. Pepe podnikl půlnoční dobrodružství na kole - medvědi a tma jak v pytli :), ale máme další zprávy. Už lezli a je to docela dřina - samé spáry, no prostě je to těžké. Teď bude dva dny rest a jdou do Capa na Nos. Prý není na co čekat, bo budou víc a víc unavení. Tak jim držme palce! Měli by to dát za tři dny, ale uvidíme. Počasí je tam pořád super. Jinak už byli všichni nachlazení, cituji: "bo ty jejich klimatizace v autobusech a následné vedro jsou na hovno - takže rum, co jsme měli na měsíc, už není :)" konec citace.
Není to jen výmluva??? :o)

12.9. Pepe s Marťasem slanili z 12. délky dolů, tahání sviní je dřina říkal Pepe :o), a Fazol s Jerrym to dolezou nalehko. Sledují je a půjdou jim naproti s jídlem a pitím. Pak si Pepe s Marťasem spraví chuť na Half Dome - vybrali si jednodenní cestu, kterou zvládnou taky nalehko. A pak ještě zabuří, jsou tam mraky bouldrů.
Jinak taky sledujte alpské fórum a něco klukům napiště, zeje to tam prázdnotou...!

14.9. Včera byli všichni na vrcholu El Capa - Pepe, Marťas a Bobajz pěšky (ale pěkná tůra celkem 24 km), aby přinesli Fazolovi a Jerrymu jídlo, pití a samozřejmě pivko :o). Takže Nos je v kapse. A do kempu dorazili a jsou přímo jejich sousedi bratři Huberovci.

15.9. Tak nevím, jestli to je dobrá zpráva nebo ne, ale Huberovci dali Nos volně za 7 hodin. Fazol to ještě neví a Pepe je na nervy, když si vzpomene, jak se tam nadřeli. Jinak si to užívají, bouldrovali a zítra půjdou zase lézt.

19.9. Další zprávy ze stěny, tentokrát Cookie Cliff, si můžete přečíst na alpském fóru a taky jsou tam nové fotky :o).

22.9. V Camp 4 prší a tak jsou tady nové zprávy. Až se spraví počasí, Pepe s Marťasem půjdou na Half Dome. Pepe se pokouší o Midnight Lightning, protože mu to dala Saša za úkol a je na tom líp, než před šesti lety. Ještě by rádi s mladýma jeli do Tuolumne Meadows, ale času je míň a míň. Tak uvidíme. Další zprávy na alpském fóru.

25.9. Počasí se umoudřilo a tak mohli Pepe s Marťasem vyrazit na Half Dome. Vybrali si cestu Snake Dike (5.7), na pohodu. Ještě to Pepe zkusí v Midnight Lightning a pojedou domů. Fotky a další zprávy najdete na alpském fóru.

29.9. A už jsou na cestě domů. Momentálně zase u George ve Frisku, pak New York a pak hurá domů. Ještě se koukněte na fotky na alpském fóru a už je tu máme!Tuto cestu podpořili:Mediální partneři:
 

© PHOTOPEPE.COM, DESIGNED BY TRN
UPDATED BY MIMI
doporučené rozlišení min. 1024x768